Pamětní bankovka - USAIN BOLT

Představujeme pamětní bankovku (paměťovku) Usain Bolt, první z naší série "Athletics", věnovanou atletické legendě Usainu Boltovi. Tato bankovka je poctou nejen Usainu Boltovi, ale i celému světě atletiky. Usain Bolt, jehož jméno je synonymem pro rychlost, sílu a nakažlivý šarm, který uchvátil fanoušky po celém světě, je na této bankovce oslavován jako nejuznávanější sprinter v historii. Vydává ji společnost Top Legends, a design je výsledkem složitého a inovativního přístupu k tisku, což zajišťuje, že každý detail je vyveden s maximální precizností.

Pamětní bankovka - USAIN BOLT

Inovativní design a tiskové techniky

Design pamětní bankovky je inspirován Usainovými úspěchy a osobností. Obsahuje sofistikované tiskové techniky, jako je hlubotisk a UV-fluorescenční vrstvy, které zaručují dokonalou reprodukci jemných detailů. Interaktivní prvky umožňují majitelům bankovky prozkoumat všechny úspěchy a medaile Usaina Bolta v překvapivých vzorech a skrytých poselstvích, která lze objevit pod lupou, mikroskopem nebo UV světlem.

Pamětní bankovka - USAIN BOLT

Exkluzivní obal bankovky je vyroben z plně barveného grafického papíru s horkou zlatou fólií na titulní části a hřbetu, což zaručuje, že bankovka je nejen chráněna, ale i elegantně prezentována. Každá bankovka je navíc uložena v ochranném fóliovém obalu a chráněna obálkou z ručně taženého papíru s bankovkovou buničinou, což zajišťuje její dlouhodobou ochranu a kvalitu.

Technické specifikace

Technické specifikace bankovky zahrnují rozměry 187 × 81 mm a výrobu z 100% bavlněného bezpečnostního papíru s vodoznakem "TL". Bezpečnostní prvky v papíru zahrnují průběžný vodoznak, stříbrné bezpečnostní vlákno, neviditelná UV fluorescenční vlákna, viditelná modrá vlákna a duhový proužek. Na přední straně bankovky je použit hlubotisk, ofsetový tisk, mikrotext, duhový tisk, UV-fluorescenční barvy, giloše a stříbrný polohovaný hologram. Zadní strana obsahuje bezpečnostní ofsetový tisk, mikrotext, duhový tisk, UV-fluorescenční barvy a giloše. Číslování je provedeno knihtiskem s UV-fluorescencí a písmem OCR B1.

Pamětní bankovka - USAIN BOLT

Umělecké dílo a symbolika

Jedinečný design a technologie, které jsou použity v Usain Bolt Original Value-Note, jsou svědectvím odbornosti a inovace, které stojí za její tvorbou. Detaily a kvalita tisku na každé bankovce jsou výsledkem pečlivé práce a uměleckého mistrovství. Od precizního hlubotisku po živé UV-fluorescenční barvy, každý aspekt bankovky byl pečlivě navržen tak, aby odrazil Usainovu nezaměnitelnou osobnost a dosažené úspěchy. Tato bankovka není jen prostředkem pro uchování hodnoty, ale je také uměleckým dílem, které představuje kombinaci tradičního řemesla a nejmodernějších tiskových technologií.

Interaktivní prvky a sběratelská hodnota

Interaktivní prvky bankovky Usain Bolt Original Value-Note přidávají další rozměr k zážitku sběratelů. Možnost prozkoumat bankovku pod lupou nebo UV světlem a objevit tak skryté detaily a poselství je fascinující. Tyto prvky nejen oživují úspěchy Usaina Bolta, ale zároveň poskytují hlubší vhled do jeho kariéry a významu pro svět atletiky. Tato pamětní bankovka tak nabízí nejen vizuální krásu, ale i hloubku obsahu, což ji činí výjimečným sběratelským předmětem a ceněnou položkou pro každého, kdo ocení unikátní spojení umění, historie a sportu.

Usain Bolt paměťovka je nejen vzácným sběratelským předmětem, ale také poctou jedné z nejvýznamnějších osobností v historii atletiky. Tato bankovka je ideálním předmětem pro fanoušky sportu, sběratele a ty, kteří obdivují atletickou výjimečnost a inspiraci. Nabízíme jedinečnou příležitost vlastnit kousek sportovní historie a je symbolem úcty k atletické veličině, kterou Usain Bolt bezesporu je.

Pamětní bankovka - USAIN BOLT

Zakoupení a uchování

Pamětní bankovku Usain Bolt si můžete zakoupit na naší webové stránce. Každá bankovka je dodávána v ochranném obalu, zajišťujícím její bezpečné uložení a zachování kvality pro budoucí generace sběratelů a fanoušků atletiky. Tato exkluzivní paměťovka je skvělým dárkem pro všechny, kdo chtějí ocenit jedinečný talent a významný přínos Usaina Bolta k světu atletiky. Nejenže slouží jako vzácný sběratelský předmět, ale také jako trvalá připomínka neuvěřitelných úspěchů a nezlomného ducha jednoho z největších atletů všech dob.

V tomto limitovaném vydání se snoubí výjimečný design, vysoká technická kvalita a hluboký respekt k atletice a Usainu Boltovi. Každý aspekt této pamětní bankovky byl pečlivě promyšlen a navržen tak, aby odrazoval ducha atletické excelence a inovace. Je to nejen pocta Usainu Boltovi, ale i celému světu atletiky, který nás inspiruje k dosahování výjimečných výkonů.

Nezmeškejte příležitost stát se majitelem této unikátní pamětní bankovky a oslavit legendu Usaina Bolta. Navštivte naši stránku a objevte, jak můžete přidat tuto vzácnou položku do vaší sbírky a stát se součástí atletické historie.

Autor: Redakce | 15. 1. 2024

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Zdeněk Jindra
TOPlist