Připravuje se podcast se zaměřením na sběratelství nejen mincí

Vážené sběratelky, vážení sběratelé,

předně moc děkuji panu Jindrovi za prostor. Rád bych Vám prostřednictvím tohoto krátkého článku předal informaci o vznikajícím podcastu věnovanému sběratelství, Vám (tedy určité části z Vás) blízkému tématu. Proč určité části z Vás? Podcast bude zpočátku zaměřen na sběratelství bankovek a mincí, nicméně do budoucna není vyloučeno rozšíření na další sběratelské oblasti :-). Podcast je stále ještě v rané fázi tvorby, nicméně ohlasy jsou mj. ze strany již oslovených potenciálních hostů veskrze pozitivní.

Mé jméno je David Fichtner, pocházím z Ústí nad Labem a mým cílem je přivést k rozhovoru zajímavé osobnosti ze světa bankovek a minci – umělce, odborníky na dané téma, sběratele…

Připravuje se podcast se zaměřením na sběratelství nejen mincí

Budu rád, pokud navštívíte můj web, ze kterého se snadno dostanete na další komunikační kanály (Instagram, Facebook, YouTube a další tzv. sociální platformy). Velmi mne potěší, pokud se přihlásíte k odběru novinek na jakékoliv z Vámi preferovaných sítí, čímž mi dáte najevo Váš zájem a především nepřijdete o žádné novinky a v budoucnu samozřejmě především nové rozhovory.

Připravuje se podcast se zaměřením na sběratelství nejen mincí

Pokud by Vás napadl jakýkoliv námět, otázka, host, kterého byste si rádi poslechli, či byste mne dokonce rádi jakýmkoliv způsobem podpořili, neváhejte se ozvat. Veškeré kontakty naleznete na výše zmíněném webu.

S úctou

David Fichtner

Autor: Redakce | 17. 4. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Zdeněk Jindra
TOPlist