SAREPTA se představuje

Datum vydání: 12. 11. 2013


SAREPTA je internetová aukce a obchod pro každého sběratele! Kombinuje v sobě výhody inzerentního portálu i zavedených aukčních domů. Položky k prodeji lze zcela zdarma vkládat z pohodlí domova. V případě, že dodavatel pověří vkládáním zboží do nabídky společnost, účtuje SAREPTA dodavatelům minimální poplatky a provize. Položky prodávané prostřednictvím společnosti SAREPTA jsou v nabídce označeny Symbolem záruky – toto zboží leží fyzicky ve skladu společnosti, kupující si ho může před koupí kdykoli prohlédnout a tyto položky jsou distribuovány společností SAREPTA. Kupující má tedy jistotu, že skutečně dostane poštou deklarované zboží. SAREPTA umožňuje osobní odběr materiálu přímo v hlavní kanceláři v Modřicích u Brna nebo na pobočkách v Brně či v Praze.


Položky lze kupovat za pevné ceny (eshop) nebo v aukci (cenu určuje dražba). V obou případech jsou ceny za prodávané zboží konečné – SAREPTA si k těmto cenám nepřipočítává žádné další příplatky.

Do aukce lze zasílat dražební limity předem. V takovém případě draží za účastníka aukce systém až do výše zaslaného limitu. Položku si zájemce může ohlídat v živé aukci – virtuálním souboji s více zájemci, který připomíná skutečnou aukci na sále. Stačí kliknout na tlačítko "PŘIHODIT" a sledovat na svém monitoru reakce ostatních.

SAREPTA má hlavní sklad v Modřicích u Brna. Budova Sarepty je velmi výhodně situována v blízkosti křižovatky výpadovky na Vídeň a spojky k OC Olympia. V areálu lze snadno zaparkovat. Pobočka v Brně-Králově Poli je hned naproti tramvajové zastávce Husitská. Další pobočku brzy otevřeme přímo v prostorách OD Kotva v centru hlavního města.

Jde nám o bezpečnost prodeje. Veškeré platby se uskutečňují pouze přes firemní účet. SAREPTA vyplatí dodavatele až poté, co kupující skutečně dostane své zboží v deklarované kvalitě.

Poštovní adresa pro příjem materiálu: SAREPTA, s.r.o., Vážného 21,
62100 Brno-Řečkovice
Telefon: +420 721 226 721
www.sarepta.cz
info@sarepta.cz


Navštivte náš web! Pište, telefonujte, kontaktujte! Těšíme se na spolupráci!

Vlastimil Halfar, jednatel

Autor: Redakce

Vytištěno ze serveru http://www.infofila.cz